Клуб за інтересами

                                                    Клуб за інтересами  «Надія».
                                                                                                                                  

                Багато років   бібліотека-філія с. Григорівка Чаплинського району заслужено вважається однією з кращих. І щоб  тримати марку, тут не лише проводяться традиційні масові заходи: читацькі конференції, тематичні вечори, презентації нових книг, зустрічі з людьми цікавих доль та багато іншого. Завідувачка бібліотеки-філії с.Григорівка Колісніченко Надія Петрівна  - професіонал бібліотечної справи, толерантна, коректна, дипломатична та позитивна людина, енергійна та працьовита, в її книгозбірні завжди людно та затишно.  З легкої руки Надії Петрівни започаткував свою мистецьку біографію клуб за інтересами «Надія». Вже перші засідання, присвячені Конституції України,  «Жінка. Квіти. Кохання», привернули увагу десятків односельців. Клуб «Надія» - це мамина пісня, батьківська хата, дідусева казка, бабусина вишиванка, добре слово сусіда, традиційна звична взаємовиручка – всі ті духовні цінності, без яких не обходиться наше життя. Керівник клубу Надія Петрівна поставила собі за мету: згуртування читацького активу, додаткова популяризація літератури, спілкування, проведення пізнавально- розважальних заходів, щоб хоч на деякий час забути про домашні турботи і відпочити душею. На черговому засіданні клубу на тему «Віра, Любов і Надія поруч із нами живуть» Надія Петрівна прагнула показати красу жіночого свята, красу жіночих імен, виховувати глибокі почуття любові до батьків, роду свого, до краси і гармонії, бажання берегти, як святиню, все, що пов′язує нас із рідною домівкою.  Навіть оголошення про наступне засідання клубу «Надія» викликало певну зацікавленість. На черговому засідання «Яблуневий Спас вже прийшов до нас» присутні познайомились з історією народних свят і традицій ( про три серпневі Спаси),  проведено «Яблуневу  фантазію» ( аукціони, ігри, пісні, вікторина – все про яблука ), представлені вишиванки народних умільців села, картини місцевого художника  М. Копівського. Учасники взяли участь в інтелектуальній грі «Поле чудес».                                                                                                                      


 
Зала прикрашена різними кольоровими вишиванками майстринь села, новою виставкою картин місцевого художника Миколи Михайловича Копівського. Засновниця клубу цікаво розповіла про три серпневі Спаси, а найбільше -  про яблуневий та провела вікторину «Сад чудес». Музичний конкурс дав змогу згадати пісні зі словами «яблуко». Цікаві були аукціони-відгадування та особливо запам′яталася присутнім інтелектуальна гра «Поле чудес». Гості з вулиці Садової порадували присутніх смачними рогаликами з яблучним варенням. Не обійшлося і без  музичної рекламної паузи. Її заповнила гостя Н.О.Богачевська, яка привезла  гарні водяні півники-свистки і організувала чудовий ансамбль, який виконав пісню «Коробейники». Григорівці вдячні Надії Петрівні за вміння згуртовувати людей, підготувати цікаву програму, усіх розвеселити  ( гарно читає гуморески ), вселити надію на краще життя.В селі Григорівка від малого до великого знають Колісніченко Надію Петрівну як привітну, життєрадісну, невтомну творчу особистість. Ця людина здатна, як сонце, випромінювати позитивну енергію та наповнювати нею оточуючих її людей бажанням щиро дарувати іншим радість спілкування, бажанням жити, творити, поважати думку інших, шанувати книгу. Тому її заходи несуть позитив. Щира господиня швидко і вдало запропонує своїм відвідувачам потрібну статтю в газеті чи журналі, порадить книгу на хвилююче питання. Вміє Надія Петрівна шанувати людей, показати їх творчі здібності, талант, викликати бажання жити радісно і цікаво.
Не забути відвідувачам клубу «Надія» свято до Дня Перемоги  «Дитинство, обпалене війною», присвячене дітям війни. Зала була переповнена, панувала неабияка тиша, кожне промовлене слово зважувалось і переживалося, як вперше. Струни сердець затронуті, на очах бриніли сльози від сумних спогадів дітей війни. Такі зустрічі хвилюючі, проте вражаючі і наповнені теплом, бажанням співпереживати, радіти за ближнього, бачити щастя поруч. Надія Петрівна вдало поєднувала виступи своїх гостей з музичними паузами. Виконували пісні гості з Чаплинки – народний ансамбль РБК «Натхнення».


   Двадцять сім років Надія Петрівна пропрацювала вчителем Григорівської школи, тому робота з дітьми – це особливе задоволення як для завідувачки бібліотеки-філії, так і для дітей села. Гомінкі, веселі і задоволені діти весь свій вільний час «штурмують» бібліотеку. Надія Петрівна радо зустрічає їх та проводить з ними цікаві заходи, заохочуючи до читання.Пісні про українську мову, інсценування українських творів, приготування страв із картоплі, про користь трав′яних чаїв – все цікавить допитливих, невгамовних дітей.
Надія Петрівна в постійному пошуці інноваційних форм роботи, активна у багатьох культурно-масових заходах села та району, учасниця ІІ обласного фестивалю «Бібліотечна палітра Херсонщини».Не забути